facebook post comments off

Baza wiedzy

Znaleziony temat: facebook post comments off

Jak wyłączyć komentarze pod postami na Facebooku?

Facebook to jedna z najpopularniejszych platform społecznościowych na świecie. Dzięki niemu możemy dzielić się swoimi myślami, zdjęciami oraz filmami z naszymi znajomymi i rodziną. Jednak czasami zdarza się, że nie chcemy, aby pod naszymi postami pojawiały się komentarze. W tym artykule pokażemy Ci, jak wyłączyć komentarze pod postami na Facebooku.

Krok 1: Zaloguj się na swoje konto Facebook

Aby móc wyłączyć komentarze pod postami na Facebooku, musisz najpierw zalogować się na swoje konto. W tym celu otwórz przeglądarkę internetową i przejdź na stronę Facebooka. Następnie wpisz swoje dane logowania i kliknij przycisk „Zaloguj się”.

Krok 2: Wybierz post, pod którym chcesz wyłączyć komentarze

Po zalogowaniu się na swoje konto Facebook, przejdź do posta, pod którym chcesz wyłączyć komentarze. Możesz to zrobić poprzez przejście na swoją stronę główną lub na profil, na którym znajduje się dany post.

Krok 3: Kliknij w trzy kropki

Po wybraniu posta, pod którym chcesz wyłączyć komentarze, kliknij w trzy kropki znajdujące się w prawym górnym rogu posta. Następnie wybierz opcję „Edytuj ustawienia posta”.

Krok 4: Wyłącz komentarze

Po wybraniu opcji „Edytuj ustawienia posta”, pojawi się okno, w którym możesz wyłączyć komentarze pod postem. Aby to zrobić, wystarczy odznaczyć pole wyboru „Komentarze”. Po zakończeniu tej operacji kliknij przycisk „Zapisz”.

Krok 5: Sprawdź, czy komentarze zostały wyłączone

Po wyłączeniu komentarzy pod postem, sprawdź, czy zmiana została zapisana. Możesz to zrobić, klikając w przycisk „Zobacz jako”, który znajduje się pod postem. Następnie wybierz opcję „Zobacz jako publiczny” i sprawdź, czy komentarze zostały wyłączone.

Podsumowanie

Wyłączenie komentarzy pod postami na Facebooku jest bardzo proste i szybkie. Wystarczy kilka kliknięć, aby zablokować możliwość dodawania komentarzy pod danym postem. Dzięki temu możemy uniknąć nieprzyjemnych sytuacji oraz kontrolować, co pojawia się pod naszymi postami.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: facebook post comments off

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments